FCleaner Portable 1.1.6.309
Boyut : 1.11
MB

FCleaner programı gerekli tüm araçları içinde bulunduran ücretsiz bir Windows temizleme ve optimizasyon aracı. Kullanılmayan dosyaları temizleyerek diskinizde boş alan yaratmanıza yardımcı olan, sisteminizi yavaşlatan gereksiz dosyalardan bilgisayarınızı arındıran, sisteminizi ve Windows ayarlarınızı daha hızlı çalışması için ayarlamalar yapan güçlü ve küçük bir program olan FCleaner isim benzerliği ile sizlere bir diğer popüler sistem temizleme aracı olan CCleaner programını hatırlatmış olabilir.
Bu ücretsiz sistem aracı aynı zamanda kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamanıza da yardımcı oluyor. Web gezintileriniz sonucunda oluşan internet geçmişi ve sitelerin bıraktığı çerezler FCleaner ile birlikte tamamen ortadan kaldırılabiliyor. FCleaner yardımıyla tüm aktivitelerinizin izini sadece tek bir tıklama ile temizlerken aynı zamanda bilgisayarınızı gereksiz dosyalardan kurtarıp ilk günkü performansı elde edebileceksiniz.


FCleaner is a freeware all-in-one Windows cleaning and optimization tool. It removes unused files that are eating up your disk space and slowing your system down, tweaks your system and allows your Windows to run faster. FCleaner can also protect your privacy such as Internet History, the Cookies that websites leave behind. You can erase all the traces of your online activities in just one click with the help of FCleaner. NO Experience Or Computer Skills Necessary! FCleaner is free, but it does not contain any Spyware or Adware.


İndirmek için TIKLAYIN