İpod İphone Arşiv Programı, İpod ve İphone için program CopyTrans Manager 0.925 download.
Yapımcı: WindSolutions
Dosya Boyutu: 1,10 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok
iTunes'u kullanışlı bulmayan pek çok iPod ve iPhone kullanıcısını memnun etmek için tasarlanan CopyTrans Manager, daha hızlı, daha küçük ve taşınabilir yapısıyla İTunes'ta yapabileceğiniz her işlemi yapabilmenizi sağlıyor. Üstelik ücretsiz olan programla video ve müzikleri yönetmek, şarkı ve video bilgilerini düzenlemek, şarkı listeleri hazırlamak iTunes'takinden çok daha kolay bir şekilde yapılabiliyor. Programın portable olması programı cihazınızda taşıyarak her bilgisayarda çalıştırma imkanı sunuyor.

Programla iPod veya iPhone'a şarkı veya video eklemek için sürükle&bırak komutunu kullanmanız yeterli. Herhangi bir bilgisayardan iPod, iPod Touch ve iPhone yönetimi sağlanabilir. Program taşınabilir olduğundan bu dosyayı cihazınıza kopyalarak hep yanınızda taşıyabilirsiniz. Video veya şarkılarla ilgili tüm bilgiler düzenlenebilir. Program albüm adı, sanatçı adı veya istenilen herhangi bir bilgiyle detaylı arama yaparak istediğiniz veriye hızlı erişmenizi de sağlıyor. iPod'u elle veya otomatik olarak senkronize edebiliyorsunuz. Kurulum gerektirmeyen bu basit ve ücretsiz programla cihazlardaki şarkıları bilgisayarda yürütmek veya kaldırmak da mümkün.

Ağır ve karmaşık bir yapıya sahip iTunes yerine daha küçük ve basit bir programla iPod, iPod Touch ve iPhone cihazlarınızı yönetmek için CopyTrans Manager iyi bir seçim.

Uyumlu olduğu modeller:

* iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS
* iPod Touch, iPod Touch 2G & 3G
* iPod Nano up to iPod Nano 5G
* iPod Classic
* iPod Video
* iPod Shuffle up to iPod Shuffle 2G
* iPod Mini
* iPod Photo
* Palm Pre

Önemli! Programın çalışabilmesi için iPhone driver'ları yüklü olmalıdır. Program iPhone OS 3.1 ile uyumlu çalışır.

indirmek için Tıkla.