Windows Vista Codec paketi İndir, Vista Codec Package 5.8.4 Download
Yapımcı: Shark007
Dosya Boyutu: 21,11 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Platform: Windows XP/Vista
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok
Bir medya dosyasını oynatmaya çalışırken elbet bir şekilde hata ile karşılaşmışsınızdır. Farklı görüntü ve ses işleme kodlamalarından kaynaklanan bu sorunlar için bilgisayarınıza kurduğunuz birçok codec paketi bilgisayarınızın içerisinde karmaşaya yol açıp yaptığınız doğru yüklemelerden bile faydalanamamanıza neden olabilir.

Windows içerisinde bulunan medya oynatıcı dışında başka bir medya oynatıcıya gerek duymadan sadece temel codec paketlerini bilgisayarınıza yükleyen ve bu kurulum işleminden önce sisteminizi daha önce kurulmuş olan codec'lerden arındıran Vista Codec Package medya dosyası oynatamama konusuna basit ve sade bir çözüm sunuyor.

Medya oynatıcı içermeyen ve dosya açma tanımlamalarında hiçbir değişiklik yapmayan bu ücretsiz paket bir bilgisayarda bulunması gereken en önemli codec'leri en güncel halleri ile yüklerken sadece sahip olduğunuz hazır medya oynatıcısının sınırlamaları doğrultusunda her türlü ***** dizi ve video klip gibi dosyaları açabilme imkanını sağlıyor.

Sürüm 5.8.4 Değişiklikleri:

- gabests filters 2689 güncellendi
- ffdshow altyazı ayarları güncellendi
- dc/bass filters 1.3/2.46 güncellendi

Önemli! Bu versiyonu yüklemeden önce programın sisteminizde yüklü olan eski versiyonunu bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekmektedir.
indirmek için Tıkla.