Çok hesaplı Anlık Mesajlaşma Programı İndir, Pidgin 2.7.4 Download
Yapımcı: Pidgin
Dosya Boyutu: 9,09 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce ama Türkçe dil desteği var
Platform: Windows (Tümü)
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok
Pidgin (eski ismiyle Gaim) Linux, Mac OS X ve Windows işletim sistemlerinin tümünde çalışabilen, çoklu protokol destekli bir anlık mesajlaşma programı. AIM, ICQ, MSN, Yahoo!, IRC, Bonjour, Gadu-Gadu, ve Zephyr gibi birçok popüler ağı destekleyen Pidgin ile artık tek bir arayüz üzerinde birçok mesajlaşma programındaki hesaplarınızı birleştirebileceksiniz.

Pidgin ile kullanıcılar birden çok hesap ile birden çok anlık mesajlaşma ağına aynı anda bağlanabiliyor. Bu demek oluyorki aynı anda aynı arayüz ve program ile hem MSN Messenger'daki arkadaşlarınızla hem de Yahoo Messenger'daki arkadaşlarnızla konuşabileceksiniz veya dilerseniz bu iki işlemin yanında aynı anda IRC kanallarında da bulunabileceksiniz.

Pidgin çalıştığı ağların nerdeyse çoğu özelliğini destekliyor. Dosya transferi, bilgisayar başında değilken otomatik mesaj yazma, tuşlama bildirileri, ve MSN pencere kapatma bildirisi gibi özelliklere Pidgin ile sahip olurken ayrıca bunların dışında bir çok değişik özellik ve seçenekte program tarafından size sağlanıyor.

Versiyon 2.0 ile programın arayüzü tamamen yenilenmiş, yeni hesap yönetim sistemi getirilmiş ve ayrıca Tango tabanlı icon teması eklenmiş Pidgin'e bulunuyor. 2.3 sürümü ile otomatik giriş özelliği eklenen programda bazı hatalar giderilmiş ve ufak güncellemeler yapılmış durumda. 2.4 sürümünde çevrimdışı mesaj atabilme özelliğinin eklendiği Pidgin 2.5 sürümü ile birçok hatadan kurtulmuş ve 2.6 sürümünde yapılan geliştirmeler ile daha etkili ve kararlı olarak karşımıza çıkıyor.

Not: Programı Türkçe olarak kullanmak için kurulum sırasında "Choose Components" bölümüne geldiğimizde listedeki "Localization" başlığının alt bölümündeki "tr" kutucuğunu işaretleyip, yüklemeyi o şekilde gerçekleştirmek gerekmektedir.
indirmek için Tıkla.