Harddisk temizleme Programı İndir, WashAndGo 2010 12v Download
Yapımcı: Abelssoft
Dosya Boyutu: 21,50 MB
Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm €29.95
Dil: İngilizce
Platform: Windows 2000/XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: 30 Günlük Kullanım
Tüm bilgisayar sisteminizi temizleyerek disk alanınızda tasarruf yapmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir araç olan WashAndGo ile bilgisayarınızın bakımını yapabilir, gereksiz dosyaları temizleyerek sisteminizi hızlandırabilirsiniz.

WashAndGo *.bak, *.tmp gibi dosyaları ve 0 byte olarak gözüken yanlış silinmiş yada silinememiş dosyaları bulur ve sisteminizi bu gereksiz dosyalardan kurtarır. Ayrıca Temp klasörünüzdeki linkleri de temizleyerek zararlı linklerden de kurtulmanızı sağlar. İnternet tarayıcınızın eski ön belleğini de temizler ve internet kullanımınızı da dolaylı olarak hızlandırabilir. Sistem hatalarını da tarayan program bulduğu hataları onararak en aza indirir.

Sisteminizdeki gereksiz olan tüm dosyaları temizleyen gelişmiş bir sistem temizleme aracı olan WashAndGo ile bilgisayarınız sabit diskinden yer tasarrufu sağlayabilir ve sisteminizi hızlandırırken güvenli bir şekilde kullanmaya da devam edebilirsiniz. WashAndGo tüm bu işlemleri yaparken program sistem güvenliğini riske atacak hiçbir dosyayı silmez. Yine de programın yedekleme özelliği ile olası veri kayıplarına karşı önlem alır ve istendiği takdirde geri yükleme yapılabilir.
indirmek için Tıkla.