YouTube Jacker 2010.09.21 indir, YouTube Jacker 2010.09.21 Download
Yapımcı: TAMindir
Dosya Boyutu: 408,00 KB
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok
YouTube video paylaşım sitesine girmek için kullanabileceğiniz bu küçük ve tamamen ücretsiz olan program ile hiçbir proxy sitesine (ktunnel, vtunnel vb.) uğramadan ya da hiçbir proxy yazılımı kullanmadan YouTube'a girebilirsiniz. Bir yama olarak adlandırılabilecek bu yazılım ile Windows klasörünüz içerisindeki "Hosts" dosyasına YouTube.com'a ait erişime açık ip adresleri otomatik olarak ekleniyor ve YouTube'a başka hiçbir işlem yapmadan normal bir internet sitesi açar gibi girebiliyorsunuz.

Uygulamayı çalıştırıp gerekli ayarları bilgisayarınıza kurduktan sonra internet tarayıcınızın tüm geçmiş ve çerez dosyalarını temizleyip, hatta gerekirse tarayıcınızı kapatıp tekrar açarak YouTube.com video sitesini yeniden açmaya çalışın. Artık dilediğiniz zaman dilediğiniz siteye ulaşma özgürlüğüne biraz daha sahip olacaksınız.

Ayrıca "Yerel Ağ Bağlantısı" ayarlarınızdaki DNS sunucuları bölümüne de YouTube Jacker'ın bu son sürümüyle birlikte Google DNS sunucu adresleride otomatik olarak yerleşmekte ve ayarlanmaktadır. Artık sahip olduğunuz internet bağlatınızla güvenli ve hızlı bir şekilde web üzerinde dilediğiniz sitelere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Önemli! YouTube Jacker, Windows XP/Vista/7'de denenmiştir ve sorun çıkarmadan siteye erişilebilmektedir.
indirmek için Tıkla.