Google Earth 5.2.1.1588 indir, Google Earth 5.2.1.1588 Download, Google Earth 5.2.1.1 Yükle.
Yapımcı: Google Inc.
Dosya Boyutu: 13,30 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Platform: Windows 2000/XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok
Google Earth masaüstünüze dünyayı ve diğer herhangi bir gezegeni resim olarak getirmekten öte coğrafi bilgilerinide size detaylı bir şekilde sunuyor. Maui ve Paris gibi egzotik yerleri bilgisayarınızdan gezebilirken belirttiğiniz ilgli alanlarına göre sizlere restoranları, hastaneleri ve okulları daha belirgin bir halde 3 boyutlu olarak sunabiliyor.

Google Earth uydu resimlerini, haritaları ve Google Search gücünü kombine ederek dünyanın coğrafyasını, bilgileriyle birlikte masaüstünüze taşırken dünyanın herhangi bir köşesini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Google Earth ile uzaydan kendi mahallenize bir uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Sadece adres belirterek Google Earth'ün size belirttiğiniz adresi göstermesini sağlayabilir zoom in özelliği ile sokaklardaki arabalara çöp kutularına kadar detaylı bir şekilde kuş bakışı olarak bakabilirsiniz.

Okulları, parkları, restoranları, otelleri arayabildiğiniz Google Earth. Sürekli olarak geliştirilen yapısı ile her geçen gün kullanıcılarına yeni hizmetler sunuyor. Bir yerden bir yere giderken hangi yolu tercih etmeniz gerektiğini hangi yolun daha uygun olduğunu bile belirtebilen bu yazılım 3 boyutlu yüzey ve binalar ile her açıdan bakış yapabilmenize olanak sağlıyor.

Yaptığınız aramaları saklayabildiğiniz, favorileriniz olarak belirleyebildiğiniz hatta arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşabildiğiniz Google Earth ülkemizde bazı destekleri şimdilik bulundurmasada Türkiye üzerindeki taramalarınıda özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde net olarak kullanıclılara sunuyor.

Google Earth Yenilikleri:

* 3 boyutlu içerikle inceleme yapabilme
* Coğrafi bilgileri oluşturma ve inceleme
* Kolaylık sağlayan bordür (Yönleri gösterme vb. çeşitli araçlar)
* Düzenlemeler yapma, ekleme ve çıkartmalar yapabilme
* Dünyanın her yerindeki tarihi görüntüler
* Denizcilik uzmanlarından alınan okyanus tabanı ve yüzeyi verileri
* Ses kayıtlı basit tur

Not: Binaları üçboyutlu olarak Google Earth üzerinde yapılandırmak istediğinizde Google - Your world in 3D adresinden binanın .kmz uzantılı dosyasını indirip programınıza eklemeniz gerekmektedir.

Sürekli olarak dahada detaylandırılmaya ve yeni özellikler eklenmeye devam edilen bu hızlı ve kolay kullanımlı yazılıma Sky (Gökyüzü) özelliği eklenmiş bulunuyor. Bu özellik ile sadece dünyayı gezmeyi istemeyen uzay meraklılarına milyonlarca yıldızı ve galaksiyi izleyebiliyorsunuz.

Uyarı! Google Earth geniş bantlı bir 3D uygulamasıdır ve her bilgisayar çalıştırmayabilir. 4 yıldan daha eski Windows tabanlı masaüstü bilgisayarlar ve 2 yıldan daha eski notebooklar Google Earth'ü çalıştırmayabilir.
indirmek için Tıkla.