Sistem Araçları Paket Programı indir, System Mechanic 10.1.0.27 Download
Yapımcı: iolo Technologies
Dosya Boyutu: 18,10 MB
Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $39.95
Dil: İngilizce
Ekran Görüntüleri: Görüntü 1 Görüntü 2 Görüntü 3
Platform: Windows 2000/XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: 30 Günlük Kullanım
Bilgisayarınızı her zaman en iyi performansına sahip olduğu ilk günlerdeki gibi tertemiz ve hızlı kullanmak istiyorsanız, kullanımınız sonucunda oluşan probelemleri, dosya kirliliğini ve hataları sisteminizden arındırmanız gerekiyor. İşte bu konuda uzman programlardan olan System Mechanic 40'dan fazla güçlü aracı ile bilgisayarınızda gerekli ayarlamaları ve temizliği yapmanıza yardımcı oluyor.

Bilgisayarınızın açılış süresini en aza indirmenizi, performansını arttırmanızı, kayıt girdilerinde oluşan çöplüğü temizlemenizi, disk birleştirme işlemleri gerçekleştirmenizi, sistem göçmelerinden ve hatalardan arınmanızı hızlı ve basit bir şekilde sağlayan araçların toplandığı profesyonel çözüm yazılımı System Mechanic programlarınızı yönetmenize, internet hızınızı arttırmanıza, casus yazılımlardan korunmanıza, bellek ve sabit sürücü birleştirmeleri gerçekleştirmenize de olanak sağlıyor.

Sade arayüzü ve kolay kullanımı ile her bilgisayar kullanıcısnın rahatlıkla kullanabileceği bu sistem bakım programı dilediğiniz zaman temizlik ve performans arttırıcı işlemler yapabilmenizi sağlıyor. Gerçek zamanlı raporlama seçenekleri de bulunan program aldığı ödüller ile bilgisayar kullanıcılarının güvenini ve beğenisini kazanmış popüler bir araç olarak kategorisinde en gelişmiş programların başında geliyor.

Sürüm 9 ile birlikte yazılım ve yazılım içerisindeki araçlar üzerinde birçok yenilik ve geliştirme yapılmıştır.
indirmek için Tıkla.