Komple Sistem Bakım Aracı indir, Ashampoo WinOptimizer 7.22 Download
Yapımcı: Ashampoo
Dosya Boyutu: 23,70 MB
Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $49.99
Dil: Türkçe
Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: 40 Günlük Kullanım
Ashampoo'nun Windows optimizasyonu konusunda sahip olduğu deneyim ve üstün bilgi ile bir bütün paket olarak sunduğu Ashampoo WinOptimizer yazılımı bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak, ilk günkü performansını korumak ve kararlılığını arttırmak gibi birçok işlemi tek bir arayüz içerisinde ayrı sekme ve modüller altında gerçekleştiren profesyonel bir araç.

Kolay anlaşılabilir menüler, sekmeli basit arayüz ve hem yeni hem de uzman bilgisayar kullanıcıları için sunulan gelişmiş özellikler ve seçenekler bu sistem aracını önplana çıkaran başlıca şeylerden. Bilgisayarınızda yapmak istediğiniz çöp dosya temizliği, disk birleştirme, dosya yedekleme ve silinen dosyaları kurtarma gibi işlemlerin hepsini WinOptimizer ile gerçekleştirmek mümkün. Tüm bu araçların yanında bilgisayarınızdaki güvenliği sağlamak ve kişisel bilgilerinizin özelliğini korumak amacıyla program içerisinde casus yazılım koruması da bulunuyor.
indirmek için Tıkla.

Not: Programın deneme sürümünü 40 gün kullanabilmeniz için üretici adresindeki bu sayfadan geçerli bir e-posta adresi ile Ashampoo WinOptimizer için "deneme sürümü anahtarı" almanız gerekmektedir.