DVD/Blu-ray Yazma ve Kopyalama Programı indir, DVDFab 8.0.6.7 Download
Yapımcı: Fengtao Software
Dosya Boyutu: 14,20 MB
Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $39.95
Dil: İngilizce
Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: 30 Günlük Kullanım
Arkadaşlarına Gönder: Facebook İle Paylaş Twitter'dan Paylaş Eposta İle Paylaş
DVDFab DVD, Blu-ray diskleri yedeklemek ve dönüştürmek için tercih edebileceğiniz oldukça kapsamlı bir program. DVDFab ile iPod tarzı taşınabilir aygıtlarınızın desteklediği formatlarda dönüşüm yapabilir ve taşınabilir aygıtlarınızdan da DVD keyfi ve kalitesini yaşayabilirsiniz. Orjinal DVD ve Blu-ray'lerin benzersiz bir klonunu oluşturmak için program oldukça başarılı.

DVD'den DVD'ye seçeneğiyle Full Disc, Main Movie, Split, Customize, Clone ve Merge modlarından size uygun olanıyla profesyonel bir kopyalama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

DVD'den Mobil Cihazlara: AVI/MP4/WMV/MKV formatları iPod, PSP, ZUNE ve pek çok cep telefon modeline uyumlu formatlarına dönüştürebilir.

Blu-ray'den Blu-ray seçeneğiyle diskleri kopyalayabilir ve diske kaydedebilirsiniz.

Blu-ray'den Mobil Cihazlara http://www.dvdfab.com/en/download.htmözelliğiyle MKV/MP4/AVI/WMV formatları PS3, Xbox 360, iPod, PSP, ZUNE ve cep telefonlarının uygun formatlarına dönüştürülebilir.

Dosyadan Mobil Cihazlara seçeneğiyle bilgisayarınızdaki dosyalar PS3, Xbox 360, iPod, PSP, ZUNE ve cep telefonlarının uygun formatlarına dönüştürülebilir.
indirmek için Tıkla.