Video Arama ve İndirme Programı indir, Ashampoo ClipFinder HD 2.13 Download
Dosya Boyutu: 19,00 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok

Ashampoo ClipFinder HD video paylaşım siteleri (YouTube, Vimeo, Spike, Veoh, Google Video, LiveVideo, Dailymotion, blip.tv, Yahoo! Video, Metacafe, MySpace, SevenLoad, MyVideo, videu ve ClipFish) üzerinden video arama ve indirme işlemlerinizi kolaylaştıracak bir programdır. Diğer programlardan farkı sadece video indirmeye değil video aramanıza da imkan sağlaması. Ayrıca Türkçe dil seçeneği ile kullanımı da kolaylaştırıyor.

Ashampoo ClipFinder HD sadece indirme işlemlerinizi yapmakla kalmaz aynı zamanda videoların formatlarını dönüştürmenizi sağlar. Programa yeni versiyonla eklenen 3 boyutlu duvar arama yaptığınız videoarı görsel olarak çok şık bir şekilde listeler ve hızlı erişim sağlar. Bu ücretsiz program ile aradığınız videoları ister bir site üzerinden isterseniz bütün video sitelerinden aratabilirsiniz. Basit ve sade arayüzü ile artık video sitelerine girmenize bile gerek kalmadan istediğiniz videoları rahatlıkla bu şık program ile bulabilecek ve indirebileceksiniz.

Not: Ayrıca programın üretici adresinden ücretsiz anahtar alarak ClipFinder'ı tam sürüm olarak bedava kullanbilirsiniz. Üretici adresinde bu işlem ile ilgili kısma gitmek için buraya tıklayın.

indirmek için tıkla.