Update Checker
http://www.filehipp o.com/updatechec ker/

Minicik bir program çıkarmışlar,ismi update checker.. Üstteki linkten indiriyorsunuz ve çift tıklayıp çalıştırıyorsunuz. .

Bir dakika içince size bilgisayarınızda kullandığınız programlar hakkında bilgi veriyor,eğer yeni sürümleri varsa listeliyor..

Örneğin,windows media player,internet explorer,google earth ya da winamp'ın yeni sürümleri varsa belirtiyor,beta sürümleri de ayrıca listeliyor..

Gerçekten çok yararlı.. Download sitelerine gidip manuel olarak yeni sürüm aramanıza gerek kalmıyor...

En üstteki linki tıklarsanız program hakkında daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz, resimli açıklama var


Herkese tavsiye ederim..Not 1- Sizde yüklü olan programların hangi sürüm olduğunu anlayabilmek için 3-5 saniyelik derin bir tarama yapıyor bu program..

Güvenlik programınız bunu trojan olarak görebilir,aldı rmayın yanlış alarm veriyor. .Buna 'FALSE POSITIVE' denir.. Hiç aldırmayın..

Son derece güvenli ve güzel bir program,çok memnun kalcaksınız..
2- Programı yükleyeceğiniz sayfada şöyle yazıyor: Microsoft Net Framework makinanızda yüklü olmalıSizde yüklü değil ise o sayfadan yükleyebilirsiniz. .

What are the requirements?
The Update Checker works on any Windows PC running Vista, XP, 2003, 2000 or 98.
It requires that the Microsoft .NET Framework 2.0 is installed, which you may download directly from here
.


Ekran Görüntüsü,


ÖNEMLİ HATIRLATMA ,Eğer bilgisayarınız korsan yazılım işletim sistemi ile yönetiliyorsa net framework programını yüklemeyi denemeyin lütfen.Telafisi imkansız olur ..
Tüm yazılımları indirmeden önce muhakkak virüs taramasından geçirin ve bilmediğiniz ya da beceremiyeceğiniz işlemler için adım atmayınız.