100 tane link değişimi yaptım yinede pr değerim 0-1-2 diyenlerdenseniz bu yazım sizlere. o link değişimi yaptığınız Siteler Kalitesiz olduğu için size yarardan çok zarar verir.

Kalitesiz, Link Çöplüğüne dönmüş sitelerle link değişimi yaparsanız tabiki bir artış olmaz.Bu sitelerin bazıları google tarafından banlandı, bazıları kapandı, bazıları adult içerikli siteler diyelim bu sitenin size ne yararı olur, Hatta google ''Bunların tavsiye ettiği siteden ne çıkar'' diye düşünür ve Pagerank değeriniz olduğu yerde saymaya devam eder.

Sizin burada yapmanız gereken Çok ama kalitesiz siteler yerine, Az ama Pr değeri yüksek, Kaliteli, yasal (googlenin sevdiği) sitelere link vermeniz.

Kaliteli PR-6 bir siteden link alırsanız PR-4 olursunuz, Sadece 1 PR-6 link ile isterseniz 1000 tane backlinkiniz olsun bu tek PR-6 nın verdiğini size veremez.

Diyeceğim odur ki çok ve az Pr li siteler yerine, Az ve kaliteli sitelere link vermeniz. Bunun İçin Belirli bir Ücret Verebilirsiniz ama buna değeceğine size garanti veririm...Yazı Tamamen Bana Aittir. İzinsiz Ç(alamayın).