vargonen diye bi firmadan mail aldım 6,5 dolara domain kaydı yapıyorlarmış. fiyat bana çok uygun geldi.

Vargonen Technologies Profesyonel Web Hosting Çözümleri - Hosting, Alanadı SağlayıcısıDeğerli müşterilerimiz,
Her geçen gün, sizlerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için yaptığımız araştırmalar sonucunda hazırladığımız yeni hizmetlerimizi teker teker kullanıma sunuyoruz. Paylaşımlı hosting hizmeti alan ve bu hizmet ile ihtiyaçları tam olarak karşılanmayan, yüksek işlem gücü ve trafik isteyen projelere sahip müşterilerimiz için tamamen kendi kontrollerinde ve tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde özelleştirilebilen bir sistem olan Vargonen cVDS hizmetini kullanımınıza sunmaktan dolayı mutluyuz.
Türkiye standartlarının çok üzerinde bir altyapı ile başlattığımız bu hizmet ile yüksek maliyetli yatırımlar yapmadan ve herhangi bir fiziksel kısıtlamaya maruz kalmadan Vargonen kalitesinde sunucularınıza sahip olabilirsiniz.
Bilgi almak için web sitemizi ziyaret edin
Vargonen VDS | Cloud Virtual Dedicated Server, Virtualization Systems
Ayrıca geçtiğimiz haftalarda alanadı fiyatları konusunda yaptığımız kampanyaya gösterdiğiniz ilgi için de teşekkür ediyoruz. Henüz alanadlarını yenilememiş ya da transfer etmemiş müşterilerimiz de geç kalmış sayılmazlar. Alanadı kaydınızı hemen 6,5$ ödeyerek transfer edebilir ya da yenileyebilirsiniz.
Lütfen her türlü soru ve önerilerinizi bize iletmekten çekinmeyin.
Saygılarımızla bilgilerinize sunarız,