Evinize yaratıcı dokunuşlar

Evinizde farklılık yaratmak ister misiniz? Aşağıdaki(...) /smiliv.gif" border="0" alt="" title="," class="inlineimg" /> örgüt yaratıcı bireylerleyaratıcı önerileri uygulayın evinize renk katın!1. Yatak odanızda beyazındonatılmalıdır. Yrartıcılık ise iyi bir sorun çözücü olmaktan geçer. Raslantılaraiçinde patlayan renk notaları ile çarpıcı görüntüler elde edebilirsiniz.2. İsterkazalara tehlikelere hazırlıklı olan ve onlara yanıtı hazır olan bireylerevinizde ister bahçenizde kullanabilineceğiniz size özel portatif bir tabure içinyaratıcıdırlar

Yenilikçi yaratıcı yöneticiler iş konusunda farklı düşünen kişilerdir. Kaynakları
çiçekli basma yeterli. Basmayı Kapalıçarşı'dan satın alabilirsiniz.3. Farklı çiçek sunumlarıkullamakekonomik gelişmerekabetçi ortam ürün-personel gelişimi ilişkisinde yeni görüş açılarını kullanırlar.evinize tazelik getirecek küçük ama şık detaylardır. Klasik vazolardan vazgeçin.4.

Yaratıcı yönetim yeni kavramlar düşünceler yöntem ve yönelimler ile yeni
Şeffaf ya da renkli plastik hortumları kıvır katla yapıştır veişlem biçimlerinden oluşur. İşlevsel olan sözcük “ yeni” sözcüğüdür. Yaratıcı:-):-):-):-)l bir ayak üstüne geçir. Şemsiyeliğiniz hazır.5. Keçeden saksı yapınyönetim yaratıcı düşüncenin uygulamaya ya da onu başarılı bir biçimdeiçinde çiçekler açsın.6. Şişe mantarlarını atmak yerine üzerlerine yapıştıracağınız miniksürdürmeye dayanır.

Bu günün yöneticileri on yıl önce karşılaşmadıkları çok
süslerle onları her daim kullanabilirsiniz.7. Dilediğiniz deseni bastıracağınız PVC’leri küçüksayıda sorunla yüz yüze gelmektedirler.Bu sorun patlamasının her yıl dahabir gemi gibi katlayıp ucuna tıpa taktığınızda küvetiniz için eğlencelida yoğunlaştığı görülmektedir. Yönetimin bir sorunu çözme süreci; sorun çözmedebir aksesuara sahip olabilirsiniz.8. İçine çiçekleri yerleştirdiğiniz seramik bardakları çayhanebaşarı da yönetsel etkinliğin temeli olarak düşünülürse işletme ve şirketlerintepsisine yerleştirip masanızı süsleyebilirsiniz.9. Desenli naylon çoraplar sadece giymek içinçevresel koşullara uyum sağlaması yaratıcı yöneticilerin sorumluluğu olarak ortaya çıkmaktadır. değildir. Onları içine ampul yerleştirdiğiniz şişelere giydirerek ışık oyunları yapabilirsiniz.10.

(...) leri yerleştirdiğiniz seramik bardakları çayhane tepsisine yerleştirip masanızı süsleyebilirsiniz.

9.
Çiçekler sadece bahçede mi yaşar? Baharı müjdeleyen pembe tonları veDesenli naylon çoraplar sadece giymek için değildir. Onları içine ampuliç açıcı yeşillerin buluştuğu bir perdeye ne dersiniz?</I></B>11. Klasik veyerleştirdiğiniz şişelere giydirerek ışık oyunları yapabilirsiniz.

10. Çiçekler sadece bahçede mi
modern detayları bir arada kullanmak biraz da cesaret ister. Yinedeyaşar? Baharı müjdeleyen pembe tonları ve iç açıcı yeşillerin buluştuğudenemekten korkmayın.12. Büyük boy plastik şeffaf saksılarınızı içlerine yerleştireceğiniz ışıklandırmalarbir perdeye ne dersiniz?</B>11. Klasik ve modern detayları bir arada
ile birer dekorasyon ojesine dönüştürebilirsiniz.13. Farklı renklerdeki naylon ipleri yankullanmak biraz da cesaret ister. Yinede denemekten korkmayın.

12. Büyük boy
yana dizerek kapı süsü ya da sineklik yapabilirsiniz.14. :-):-):-):-)l iskeletiniplastik şeffaf saksılarınızı içlerine yerleştireceğiniz ışıklandırmalar ile birer dekorasyon ojesineelektrikçinize yaptırabileceğiniz lambanın şapkasını renkli örgü yünleri ile kaplayabilir vedönüştürebilirsiniz.

13. Farklı renklerdeki naylon ipleri yan yana dizerek kapı süsü
kendi evinizin tasarımcısı olabilirsiniz.15. Kendinden yapışkanlı renkli kağıtlar ile seramikya da sineklik yapabilirsiniz.

14. :-):-):-):-)l iskeletini elektrikçinize yaptırabileceğiniz lambanın şapkasını
ya da cam vazolarını kaplayarak onları yenileyebilirsiniz.16. Misafirleriniz için hazırladığınızrenkli örgü yünleri ile kaplayabilir ve kendi evinizin tasarımcısı olabilirsiniz.

15.
isim kartlarının kenarlarına yapıştıracağınız dantel kurdeleler ile onları daha özelKendinden yapışkanlı renkli kağıtlar ile seramik ya da cam vazolarınıkılabilirsiniz.17. Ekoseli kumaşlardan dikebileceğiniz minik giysiler ile süt şişelerinize estetikkaplayarak onları yenileyebilirsiniz.

16. Misafirleriniz için hazırladığınız isim kartlarının kenarlarına yapıştıracağınız
bir görünüm kazandırabilirsiniz.18. Tahtakale'den satın alabileceğiniz renkli şeffaf plastik süslerdantel kurdeleler ile onları daha özel kılabilirsiniz.

17. Ekoseli kumaşlardan dikebileceğiniz
ile eviniz ya da balkonunuz için şirin bir rüzgar çanıminik giysiler ile süt şişelerinize estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

18. Tahtakale'den
yapabilirsiniz.19. Aynı renkteki hasır sepetleri çiçekleriniz havlularınız ve kişisel aksesuarlarınızsatın alabileceğiniz renkli şeffaf plastik süsler ile eviniz ya daiçin banyonuzda yanyana kullanabilirsiniz.</B></I>
balkonunuz için şirin bir rüzgar çanı yapabilirsiniz.

19. Aynı renkteki hasır

bazı fikirler hoşuma gitti